Kamera AHD 1.3MP, bullet, obiektyw 2.8-12mm, IR 30m, EVOS

Producent: EVOS
Dostępność:
Jest
Czas realizacji: do 72h
Cena netto: 300,00 zł 393,60 zł369,00 zł

KAMERA AHD 1.3MP CIEMNOSZARA

EV-AHD-960P-2812-B-IR3-G-UEV-AHD-960P-2812-B-IR3-G-U to profesjonalna kamera w zintegrowanej obudowie tulejowej wykorzystywana do budowy systemów telewizji przemysłowej w oparciu o standard AHD. Prezentowany model współpracuje z rejestratorami w jednym z dwóch trybów AHD-M lub CVBS 960H, posiada wbudowany kontroler OSD i funkcję zdalnego sterowania intuicyjnym menu z poziomu zsynchronizowanego urządzenia rejestrującego.


OBRAZ I FUNKCJE

Kamera tubowa EV-AHD-960P-2812-B-IR3-G-U w procesie przechwytywania obrazu wykorzystuje nowoczesny przetwornik 1/3” SONY CMOS. Funkcjonuje w oparciu o zmiennoogniskowy obiektyw 2.8-12mm, mechanicznie zdejmowany filtr IR i wbudowany oświetlacz podczerwieni z 24 diodami LED SMD o zasięgu do 30m, który solidnie zabezpiecza skuteczność monitorowania w nocy i warunkach niedostatecznego oświetlenia. Dzięki powyższym właściwościom zachowuje autentyczność sceny i naturalnie odwzorowuje barwy.

Zwiększeni dynamiki przetwornika kamery przyczynia się do samoczynnej regulacji kontrastu i jasności obserwowanych obiektów i ich otoczenia. EV-AHD-960P-2812-B-IR3-G-U posiada również dodatkowe funkcje korekty takie jak: 3D-DNR, BLC, HS-BLC, AWB, ATW, DEFOG oraz opcje lustrzanego odbicia, negatywu czy zamrożenia obrazu.

rozdzielczość kamer 960pogniskowa 2.8-12mmdwdrir 30 metrówdefogip66 klasa szczelności

ZASTOSOWANIE

Profesjonalna kamera EVOS serii AHD 960P wyróżnia się niestandardowym kolorem obudowy, mianowicie nie jest biała tak jak u jej odpowiednika EV-AHD-960P-2812-B-IR3-U tylko ciemnoszara, dzięki czemu w łatwy sposób jest maskowana na tle ciemnych elewacji, a ponadto może być montowana w miejscach, gdzie białe kamery zaburzają kompozycję otoczenia. Poza tym wysokiej jakości materiały wykorzystywane przy jej produkcji zapewniły obudowie klasę szczelności IP66.

W porównaniu do pierwotnej technologii analogowej, AHD zapewnia wyższą skuteczność obserwacji i identyfikacji oraz charakteryzuje się niezawodnością. Może być zastosowana podczas rozbudowy i modernizacji istniejących już starszych instalacji dozorowych dzięki przełączeniu trybu pracy na 960H, jak i budowy nowych systemów wideodetekcji w standardzie AHD.

Montaż kamery w dużym stopniu ułatwia regulowany uchwyt, w dodatku przy wykorzystaniu dedykowanej bazy montażowej EV-MB-B-G istnieje możliwość zainstalowania wewnętrznego zasilacza 12V DC i mocowania bezpośrednio na ścianie lub suficie bez konieczności stosowania dodatkowych puszek elektrycznych.