O nas


Szanowni Państwo AsSerwis Agencja Ochrony jest koncesjonowaną Firmą specjalizującą się kompleksową ochroną osób, mienia oraz monitorowaniem obiektów i pojazdów samochodowych z interwencją grup interwencyjnych. Ponadto zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem systemów alarmowych, którym zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zatrudnieni przez naszą firmę pracownicy posiadają licencję pracownika ochrony fizycznej, zabezpieczenia technicznego, drugiego i pierwszego stopnia. Ponadto są sprawdzani pod względem przebiegu dotychczasowej pracy zawodowej i kwalifikacji. Jednocześnie są nieustannie szkoleni przez nasze przedsiębiorstwo oraz inne firmy i instytucje w ramach ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia.

Najwyższej jakości sprzęt i wysoki poziom wykwalifikowania pracowników sprawia, iż nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie i zapewniają profesjonalną ochronę naszych Klientów i ich mienia. AsSerwis Agencja Ochrony korzysta z ubezpieczenia kontraktowo-deliktowego od odpowiedzialności cywilnej.

Z tytułu współpracy z naszą firmą przysługują zniżki w ubezpieczeniach mienia. Ciągle się rozwijamy i rośniemy w siłę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższym poziomie jakości usług zdobywamy zaufanie wielu nowych klientów.
img img