OCHRONA PPOŻ

Szanowni Państwo, w związku z licznymi wypadkami spowodowanymi niewłaściwie zabezpieczonymi obiektami w zakresie ochrony przeciwpożarowej na terenie naszego kraju, uprzejmie prosimy o dokładne przeanalizowanie naszej oferty. Oferta kierowana jest do podmiotów objętych obowiązkową ochroną przeciwpożarową.

AsSerwis Agencja Ochrony jako nieliczne przedsiębiorstwo działa na podstawie licencjonowanej Koncesji MSWiA nr. L-0181/05 oraz licznych umów z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w zakresie ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu. Oferujemy monitorowanie obiektów z przesłaniem sygnału bezpośrednio do Stanowiska Dowodzenia Państwowej Straży Pożarnej

Uprzejmie nadmieniamy, że nasze usługi zawierają kompleksową obsługę w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz włamania czy napadu w postaci, np. wykonania oraz zaprojektowania wszelkich instalacji alarmowych posiadających wszelkie atesty oraz dopuszczenia do użytku w obiektach strategicznego znaczenia i innych.

Ponadto informujemy, że do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasze proponowane ceny są konkurencyjne, dostosowane również do możliwości, czy sytuacji finansowej potencjalnego kontrahenta.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o uważne rozważenie naszej oferty i na ewentualne podłączenie oraz zabezpieczenie Państwa obiektów do ww. lokalnego systemu.

Wszystko, co jest zamieszczone na stronie ma charakter jedynie informacyjny. Nie stanowi jednak kompletu informacji i nie może być traktowane jako oferta handlowa w rozumieniu przepisów art.66 Kodeksu Cywilnego.

img img img img